Ministar

Mandat: Aktuelni

Muharem Fišo
Period trajanja mandata:
23.03.2015
Stranka:
BPS

Mandat: 2012-2014

Faid Hećo
Period trajanja mandata:
08.04.2013 to 23.03.2015
Stranka:
BPS
Asim Džambasović
Period trajanja mandata:
21.11.2012 to 08.04.2013
Stranka:
BPS

Mandat: 2010-2012

Vahid Karavelić
Period trajanja mandata:
19.06.2012 to 21.11.2012
Stranka:
SBB
Nedžad Ajnadžić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 to 04.06.2012
Stranka:
SDA

Mandat: 2006-2010

Hajrudin Ibrahimović
Period trajanja mandata:
15.02.2007 to 13.01.2011
Stranka:
SBiH

Mandat: 2002-2006

Hajriz Bećirović
Period trajanja mandata:
06.02.2003 to 15.02.2007
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Sead Gajević
Period trajanja mandata:
08.02.2001 to 06.02.2003
Stranka:
BPS

Mandat: 1998-2000

Harun Imamović
Period trajanja mandata:
19.12.1998 to 15.02.2001
Stranka:
SDA